Mobil

Mark Zuckerberg Facebook telefon ile ilgili açıklama yaptı!

Facebook ve HTC entegreli telefona Zuckerberg'den açıklama geldi!


Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Bloomberg'in haberi üzerine üretimi bir telefon piyasaya çıkacağı konuşuldu. Konu hakkında HTC ya da Facebook'tan kesin bir açıklama bulunmuyordu.

Bugün Facebook CEO'su Mark Zuckerberg bu konuyla ilgili açıklama yaptı. Facebook işletim sistemiyle gelmesi beklenen bu telefonun 2013 yılına kadar geliştirilmesinin tamamlanacağı belirtiliyordu. Ancak Zuckerberg bu söylentilerin asılsız olduğunu belirtti. Geçtiğimiz günlerde 2012 Q2 dönemi için Facebook'un kazancı yayınlamıştı.

1343359354_facebooknetwork-verge-001large.jpg

Zuckerberg bu konferansta HTC ve Facebook'tan konusuna da açıklık getirmiş oldu. Bir işletim sisteminin sıfırdan ortaya çıkması en az 2 yıl demektir. Şimdilik web uygulamaları üzerinde yoğunlaşmaya devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

için gelen Facebook konusunda örneklerle yeni bir işletim sistemi planının henüz olmadığını belirtti. Görünüşe göre mobil cihazlardaki Facebook uygulamalarında yeni gelişmelerle karşımızda olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.