Mobil

Marketin en çok indirilen uygulaması o oldu!

Mobil sosyal uygulamalar arasında 1 numara!


Tüm dünyada aynı anda binlerce aktif kullanıcısı olan WeChat geçtiğimiz günlerde Türkiye App Store’da Temmuz ayının “En Çok İndirilen Mobil Sosyal Uygulaması” oldu. Sosyal iletişim dalında en iyi uygulama olmak için emin adımlarla ilerleyen WeChat başarısını her geçen gün arttırıyor.

Türkiye’nin en popüler ve en çok indirilen mobil sosyal uygulaması haline gelen WeChat’in günlük indirilme oranı yüzde 200 büyürken, günlük aktif kullanıcı sayısının büyüme oranı ise yüzde 400’e ulaşmış durumda. 

Çevrimiçi görüşme yapan ya da fotoğraf gönderen bir akıllı telefon kullanıcısının yanından geçerken, bunun bir WeChat görüşmesi olduğunu görmeniz çok muhtemel. WeChat’in yarattığı yenilikçi ekosistem kendisini rakiplerinden ayırıyor ve uygulamayı daha çok kişi tarafından tercih edilir hale getiriyor.

 WeChat indirme linkleri için geçiniz.WeChat futbol yıldızı Messi ile doğrudan etkileşimi mümkün kılıyor

Konuyla ilgili değerlendirme yapan, WeChat mobil uygulamasının arkasındaki şirket Tencent Uluslararası Ticari Teşebbüsler Başkan Yardımcı Poshu Yeung, şunları ifade etti: “WeChat, sadece arkadaşların birbirleriyle iletişim kurmasına yardımcı olan bir mesajlaşma uygulaması değil; aynı zamanda reklam yıldızımız Messi’nin resmi hesabında olduğu gibi kişiselleştirilmiş iki-yönlü kanal aracılığıyla markaların ve ünlülerin hayranları ile doğrudan etkileşime geçmesini sağlayan eşsiz bir platform. WeChat, her şeyi bir arada sunan bir uygulama olarak, kullanıcıların sosyalleşebileceği ve interaktif özellikleri keyifle kullanabileceği, farklı ihtiyaçlara hizmet eden eşsiz bir ekosistem yaratmayı hedefliyor.”

1374741941_wechat02.jpg

WeChat’in eşsiz ekosistemi

Kullanıcıların mobil veya veri ağı üzerinden sesli mesajlar göndermesine imkan veren “Bas Konuş”, arkadaşlarla iletişim kurmayı, fotoğraf paylaşmayı ve mesajlaşmayı sağlayan güvenilir, kapalı sosyal ağ Moments-Anlar, Görüntülü Konuşma ve gerçek zamanlı grup iletişimine olanak tanıyan Canlı Konuşma gibi çok çeşitli özelliklerinin yanı sıra WeChat, kendi ekosistemini genişletme kapasitesine de sahip. 

Çevrimiçi mobilitenin geleceği

WeChat, yerel içerik ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmanın yanı sıra platformu geliştikçe, topluluğun katılımını da sağlamayı planlıyor. Çok geçmeden, kamu ve özel işletmeler de sorunsuz bir şekilde etikleşimde olacak ve iş yapacak. WeChat, kullanıcıların tek bir uygulama ile kolayca yaşamak istediği zengin mobil deneyimi sunuyor. 

App Store : https://itunes.apple.com/us/app/wechat/id414478124?mt=8

Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.mm&hl=tr

Yorumlar
Misafir
Lionel Messi Bey bunun reklamında oynadı zahar... Rumuz : G@kko
Cevapla
Misafir
reklam gibi olmuş büyük ihtimallede reklam ...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.