Mobil

Materyal Tasarımlı Gmail Android uygulaması sızdı [APK dosyası indir]

Google, e-posta servisi Gmail'i yenilemeye hazırlanıyor.

Materyal Tasarımlı Gmail Android uygulaması sızdı [APK dosyası indir]

Kısa süre önce Gmail’in Android 5.0’la gelen yenilenmiş sürümünü görmüştük. Materyal Tasarım’dan nasibini alan son Google uygulamalarından biri olan Gmail, halihazırda Android 5.0 ile çalışan Nexus 6 ve Nexus 9 modellerinde mevcut. KitKat ve diğer eski Android sürümlerinde ise şu an için kullanılamıyor.

Android Police sitesi yeni Gmail’in APK dosyasını diğer Android sürümlere yüklemenmesi için hazır hale getirdi.  Gmail’in yeni uygulamasında arayüzün ciddi manada değiştiğini görüyoruz. Üst kısımdaki şerit artık kırmızı renkte. Google Play’de olduğu gibi yana doğru açılan bir pencere mevcut. Yeni Gmail uygulaması artık Exchange Active Sync desteği sayesinde Yahoo, Outlook vb  diğer hizmetlere de destek sunuyor. Bunun için tek yapmanız gereken farklı bir hesap eklemek. 

Buradan ya da buradan indireceğiniz APK dosyasını telefon ya da tabletinizin hafıza atarak elle kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Verdiğimiz linklerde Gmail'in 5.0 ve 6.5 numaralı sürümleri mevcut. Materyal Tasarım ve Exchange Active Sync desteği için her iki APK dosyasını yüklemenizi gerekiyor. 

1414997124_gsmarena001.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.