Mobil

Mayıs 2020’de 2000 TL altına alabileceğiniz en iyi telefonlar burada!

Son dönemde döviz kurlarının artması sizi düşündürmesin. İşte Mayıs 2020’de 2000 TL altına alabileceğiniz en iyi telefonlar.

Mayıs 2020’de 2000 TL altına alabileceğiniz en iyi telefonlar burada!

Son günlerde döviz kurlarındaki artış her zaman olduğu gibi yine ilk olarak teknoloji sektörünü etkiledi. Hali hazırda ülkemizde teknoloji denildiğinde akla gelen ilk ürünler akıllı telefonlar oluyor. Çünkü akıllı telefonlar artık gündelik bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Dolayısıyla teknoloji tarafındaki pek çok cihaz olmasa da olur. Lakin akıllı telefonlar günümüzün olmazsa olmazları arasında.

Peki Mayıs 2020’de 2000 TL altına alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar hangileri? Bu videomuzda hali hazırda 2000 TL altına satılan en iyi telefonları sizler için bir araya getirdik. Bahse konu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Mayıs 2020’de 2000 TL altına alabileceğiniz en iyi telefonlar burada!

Şunu da dip not olarak sizlerle paylaşalım arkadaşlar. Malum ülkemizde teknoloji sektöründeki ürünlerin fiyatları çok çabuk değişiyor. Dolayısıyla bizim bugün video çekerken baz aldığımız fiyat X TL iken videoyu yayına verdiğimizdeki fiyat X+a olabiliyor. Dolayısıyla bu farkları mazur görmenizi rica ediyoruz.

Ayrıca fiyatları ortalama olarak alıyoruz. Dolayısıyla daha ucuzunu ya da daha pahalısını bulmanız mümkün. Ayrıca bu telefonlara alternatif olarak önereceğiniz modeller varsa bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Bu tarz videolardan anında haberdar olmak için Teknolojioku kanalına abone olmayı unutmayın. Ayrıca her Cuma saat 21’de canlı yayın etkinliğimize katılarak kafanıza takılan soruları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.