Merakla beklenen iPhone 14 serisinin fiyatları ortaya çıktı! - Page 1

Dünyanın en büyük teknoloji devlerinden birisi olan Apple’ın uzun zamandır beklenen etkinliği için son günlere sonunda geldik. Apple haftaya yeni akıllı telefon, tablet saat, kulaklık ve bilgisayarlar tanıtılacak. Herkesin aklında en büyük sorulardan biri de küresel enflasyon nedeniyle zam gelip gelmeyeceği yönünde.

Merakla beklenen iPhone 14 serisinin fiyatları ortaya çıktı! - Page 2

iPhone 14 fiyatları belli oldu?


Geçtiğimiz dönemde iPhone 14 serisinin fiyatları zamlanacak şeklinde birçok sızıntı ile karşılaşmıştık. Apple’ın her bir modelde 100 dolarlık artışa gideceği yönündeki iddia ağır basıyordu. Fakat etkinliğe günler kala yurt dışı fiyatları netleşti.


Merakla beklenen iPhone 14 serisinin fiyatları ortaya çıktı! - Page 3

Apple 100 dolarlık zam yapmayacak. Yeni bir model ekleneceği için fiyatı ucuzlayacak bir cihaz bile mevcut. Zira iPhone 13 mini yerine iPhone 14 Plus isimli bir versiyon gelecek.


Merakla beklenen iPhone 14 serisinin fiyatları ortaya çıktı! - Page 4

Serinin en uygun fiyatlı modeli geçtiğimiz sene tanıtılan iPhone 13’ün aksine iPhone 14 olacak. Pro modellerinde ise 50 dolarlık bir fiyat artışı olacağı belirtiliyor. Yani iPhone 14’te indirim olurken diğer 2 modelde zam göreceğiz.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.