Mobil

Merakla beklenen OnePlus 2 sonunda ortaya çıktı

2015'in en çok merak edilen telefonlarından biri olan OnePlus 2 nihayet kameralara yakalandı.

Merakla beklenen OnePlus 2 sonunda ortaya çıktı

Uzun bir süre davetiye yöntemiyle satılması dışında kusursuz bir telefon olan OnePlus One’ın devam modeli için artık geri sayıma geçildi. Çin’in yükselen değerlerinden OnePlus firması yeni nesil akıllı telefonu OnePlus 2’yi 27 Temmuz’da düzenleyeceği etkinlikle resmen açıklayacak.

Firmanın geçtiğimiz günlerde Snapdragon 810 işlemcisinin kullanacağını açıkladı akıllı telefon USB Type-C girişiyle birlikte mobil dünyasının fark yaratan modellerinden biri olacak. Gün içerisinde taslak çizimi yayınlanan OnePlus 2’nin merakla beklenen gerçek görüntüleri de nihayet ortaya çıktı. 

1435539901_1.jpg

Tasarım tarafındaki merakları büyük oranda gideren görüntülerde OnePlus 2’nin ön yüzeyinin selefine benzediği görülüyor. Daha ince bir kasa ve daha ince ekran çerçeveleri göze çarpan ilk detaylar oldu.

OnePlus One ve OnePlus 2 arasındaki tasarımsal farkı ortaya koyan detaylar ise arka kısımda karşımıza çıkıyor. Kamera, LED flaş ve daha önce dillendirilen parmak izi tarayıcısı arka bölümde uzun bir şerit üzerine konumlandırılıyor.

OnePlus 2’ye ilişkin görüntüler biraz bulanık ancak telefonun metal çerçeveden oluştuğu tahmin ediliyor. Arka kapak kısmı içinse plastik, ahşap gibi seçeneklerin hazırlandığını söyleyebiliriz. 

1435539971_2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.