Mobil

Merakla beklenen telefon seri üretime başlıyor!

Son dönemde hakkında birçok iddianın yer aldığı telefon için tedarikler sağlanırken, önümüzdeki aylarda seri üretime geçiliyor.


Galaxy S4 satışlarında ilk ayda rekor düzeyde satış gerçekleştiren Samsung’un ilerleyen aylarda ise sipariş seviyesini kademeli olarak azalttığı iddia ediliyor. Mayıs ayında 12 milyon sipariş sağlanırken, temmuz ayı içinse söz konusu rakam 6.5 milyon seviyesine indirildi. Telefon her ne kadar rakiplerinin bir hayli önünde satış gerçekleştirmiş olsa da, hedeflenen 80 milyonluk satışa ulaşılması ise şu an için zor görünüyor.

Galaxy S III üretimini durdurarak Galaxy S4 satışlarının önünü açmak isteyen Samsung’un eylül ayında gerçekleşecek IFA Berlin etkinliğinde Galaxy Note III modelini sunması bekleniyor. Samsung, yeni nesil phablet modelinde yine satış rekorları hedeflerken, telefonun Galaxy S4 satışlarına nasıl bir etki edeceği merak konusu. Güney Kore’de yayın yapan ET News kaynakları, tedarikçilerden Galaxy S4 siparişi azaltan Samsung’un ağustos ayında Galaxy Note III üretimine başlaması için tedarikçilerle anlaştığını billdirdi. Son dönemde telefona dair bazı görseller ortaya çıkarken, Galaxy Note III'ün tasarım noktasında Galaxy Note II ve Galaxy S4'ten esintiler sunması bekleniyor.

1372068802_1363710466samsun-galaxy-note-3-6.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.