Mobil

Mesajlaşma platformu Babel, Google tarafından doğrulandı!

Google'ın yeni mesajlaşma platformu sunacağı içerikle daha keyifli bir kullanıcı deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Mesajlaşma platformu Babel, Google tarafından doğrulandı!

Bir süre önce görselleri ortaya çıkan Google’un yeni mesajlaşma platformu Babel’in Gmail sunucuları üzerinde test edildiği ortaya çıktı. Böylece mesajlajma platformu için Google cephesinden ilk somut bilgi de gelmiş oldu. Bilindiği üzere Google yeni mesajlaşma uygulaması üzerinde çalışmalarını sürdürüyor ve uygulamanın mayıs ayı içerisinde gerçekleşecek Google I/O etkinliğinde sunulacak yeniliklerinden biri olması bekleniyor.
1366538663_11.jpg

Çapraz mesajlaşma platformu Babel; günümüz sohbet uygulamalarına benzer şekilde karşılıklı görüşmeye dayalı bir arayüz, gelişmiş grup sohbetleri, 800’den fazla simge, resim gönderimi ve gelişmiş bildirimler sunacak.  iOS, Android, Chrome, Google+ ve Gmail platformlarında ortak olarak yer bulacak uygulama ile Google kendi mesajlaşma platformlarında bir bütünlük sağlamış olacak.

Yorumlar
s3
Bu mesajlaşma olayında whatshap acik ara önde olucak bu program in cok gelişmesi gerek ama ilerde iyi olabilir
Cevapla
Misafir
Ekran görüntüleri hoş görünmüyor, şimdiki uygulamaları bence gayet iyi ama görsellik açısından farklı bir şeyler getirilerek güncellenebilir... Tek çatı altında toplayıp performans artırılacak ve bu görsellerden daha yaratıcı ve hoş görünümlü olacaksa ne ala... Ama yeni market uygulamasından farklı olarak "yaratıcı ve hızlı" benimsense daha iyi.
Cevapla
Misafir
eskiden bir icq vardı sonra msn messenger çıktı. yetip artıyordu şimdi bir sürü program çıktı.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.