Mobil

Metal kasa Galaxy F'in Parlak Altın renkli versiyonu sızdırıldı

Samsung'un metal kasalı olacağı iddia edilen Galaxy F'in Parlak Altın renkli versiyonu sızdırıldı

Metal kasa Galaxy F'in Parlak Altın renkli versiyonu sızdırıldı

Samsung geçtiğimiz günlerde ilk QHD ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy S5 LTE-A modelini açıkladı. Söylentiler, sadece Güney Kore için yayınlanan bu modelin farklı isimle diğer pazarlar için de mevcut olacağı yönünde. Buna göre Samsung’dan Galaxy S5 Prime / Galaxy F gibi isiminde ve Galaxy S5 LTE-A özelliklerindeyeni modeller bekleniyor.

Bu cihaza ait olduğu iddia edilen yeni bir görsel sızdıran @evleaks söz konusu cihazın Galaxy F isminde olacağını ve Galaxy F’in farklı bir cihaz olduğunu iddia ediyor. Sızdırılan parlak altın renkli Galaxy F, geçen hafta ortaya çıkan altın renkli Galaxy F’in farklı bir renk tonu gibi görünüyor.

Ayrıca sızdırılan fotoğraflarda cihazın ekranında 12 Eylül tarihi görünüyor. Buna göre Samsung Galaxy F’i 12 Eylül tarihinde tanıtma olasılığı da bulunuyor. İddiaya göre Samsung Galaxy F,  Galaxy S5 LTE-A’nın aksine metal yapımı bir gövdeye sahip.

Bunun haricinde akıllı telefon, 3GB RAM ve Snapdragon 805 işlemci de dahil olmak üzere Galaxy S5 LTE-A ile benzer özellikler sunacak. Ancak, Galaxy F’in Quad HD ekran 5.1 inç değil de 5.3 inç ile biraz daha büyük olabilir.

Samsung, Galaxy S5 LTE-A’nın Kore dışında satışa sunulmayacağını doğruladı. Bu yüzden Galaxy F'in şirketin yeni amiral gemisi akıllı telefonu olması bekleniyor.

Aşağıda @evleaks’ın sızdırdığı Galaxy F görselini inceleyebilirsiniz.

1403339762_samsung-galaxy-f-glowing-gold-02.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.