Mobil

Metal kasa Galaxy S5 konsepti neredeyse gerçek gibi

Samsung'un geleceği iddia edilen metal kasalı Galaxy S5 Premium modeline ait konsept tasarım geldi.

Metal kasa Galaxy S5 konsepti neredeyse gerçek gibi

Bu yıl Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S5’i tanıtmadan aylar önce başlayan birçok söylenti ve dedikodu olmuştu. Bunlardan biri de Galaxy S5’in iki versiyon olacağı ve bu versiyonlardan birinin metal kasa ve yüksek özelliklere sahip Galaxy F olarak geleceği yönündeydi. Ancak Samsung böyle bir akıllı telefon tanıtmadı.

Şirket geçen ay MWC 2014 etkinliğinde sadece normal bir Galaxy S5 açıkladı. Galaxy S5 tanıtımdan sonra yapılan söylentiler ise Samsung’un yine bu yıl içerisinde 64 bit işlemcili metal kasalı bir akıllı telefon tanıtabileceği yönünde oldu. Doğal olarak 11 Nisanda dünya çapında satışa sunulacak Galaxy S5’e göre Mayıs ayında tanıtılacağı iddia edilen metal kasalı sürüm daha pahalı olacak. Tabi özelliklerinde de önemli ölçüde farklılıklar olacak, mesela Quad HD 1440 x 2560 piksel ekran gibi.

1394265062_samsung-galaxy-f-concept-by-ivo-mari.jpg

Şimdi de geleceği düşünülen Samsung’un metal kasalı Galaxy modeline ait konsept bir tasarım yayınlandı. Ivo Marić tarafından yapılan konsept tasarımda göreceğiniz telefonda özel bir kamera düğmesi eklenmiş.

Sonraki sayfalarda bu metal kasa Galaxy F adı verilen akıllı telefonun konsept tasarımını inceleyip bizlere fikirlerinizi yorum kısmından sunabilirsiniz.


1394265081_samsung-galaxy-f-concept-by-ivo-mari-1.jpg
1394265088_samsung-galaxy-f-concept-by-ivo-mari-2.jpg
1394265095_samsung-galaxy-f-concept-by-ivo-mari-3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.