Mobil

Metal kasa Samsung Galaxy F ne zaman gelecek?

Samsung, 2014 yılında Galaxy S5 ve metal Galaxy F'i birleştirecek.

Metal kasa Samsung Galaxy F ne zaman gelecek?

2014’ün en çok merakla beklenen akıllı telefonu Samsung Galaxy S5. Çünkü Koreli dev teknoloji şirketi 2013 yılında çıkardığı amiral gemisi akıllı telefonu ile kullanıcıları hayal kırıklığı yaşatırken, kendi de satış rakamları konusunda hayal kırıklığına uğradı.

Şimdiye kadar söylentiler, Galaxy S5’in metal kasa olabileceği gibi, F serisi adı altında metal kasa ile farklı bir versiyonda da çıkabileceği yönündeydi. Koreli haber sitesi ETNews’in iddialarına göre Samsung zaten Avrupa'da Galaxy F‘i prototip olarak geliştirdi.

1388499447_samsung-galaxy-f.png

Eğer Samsung, F serisi akıllı telefon söylentilerini gerçekleştirirse, cihazın metal kasa versiyonu Galaxy F olarak karşımıza çıkacak. Galaxy F’in Galaxy S5 ile aynı özelliklere sahip olacağı ancak kasa yapısının metal olarak geleceği söyleniyor. Galaxy F’in metal kasa olmasından dolayı fiyatınında oldukça yüksek olması bekleniyor.

Yine ETNews’in kaynaklarına göre Galaxy F, Galaxy S5 ile yaklaşık aynı zamanda açıklanacak. Cihaz muhtemelen Mart ayında tanıtılacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.