Mobil

Michael Jackson’ın yepyeni şarkıları Xperia Z2’de yankılanacak!

Pop Müziğin Kralı Michael Jackson’ın ilk defa yayınlanan şarkılarının yer aldığı “Xscape” albümü Sony Xperia Z2 içinde Xperiaseverlerle bulusuyor.

Michael Jackson’ın yepyeni şarkıları Xperia Z2’de yankılanacak!

Michael Jackson’ın hayattayken yazdığı sekiz şarkıdan oluşan yeni albümü “Xscape” Epic Records etiketiyle piyasaya çıktı. Sony Mobile da kullanıcılarına “Kral”ın anısına bir saygı duruşu niteliğinde büyük bir fırsat sunuyor. Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet ve Xperia M2 sahipleri Michael Jackson’ın yepyeni şarkılarını, ücretsiz olarak indirebilecekler.

Albümü indirmek için Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet ve Xperia M2’nin ana ekranlarında bulunan “What’s New” bölümünden ya da ana menüdeki Xperia Lounge uygulamasından yönlendirmeleri takip etmek yeterli olacak. Ayrıca Music Unlimited üyeleri Xperia cihazlarındaki Walkman uygulamasıyla internet üzerinden albümü dinleyebilecek.  

Sony Mobile, bu işbirliği ile Xperia Z2 kullanıcılarına Michael Jackson’ın yeni albümü “Xscape”i sunmanın yanısıra olağanüstü bir ses deneyimi de sunuyor. Sony ses mühendisleri tarafından Epic Records Yönetim Kurulu Başkanı L.A. Reid’in danışmanlığında geliştirilen ses teknolojisi ile Xperia Z2 kullanıcıları adeta kayıt stüdyosundaki bir koltuktan şarkıları dinleme deneyimi yaşatacak.

 1401702387_mjxperiaz2.jpg

Ses, stüdyonun konsolu ve ana monitör referans noktası olarak kullanılarak Sony Xperia Z2 ve MDR-NC31EM kulaklığa göre optimize edildi. Sony Xperia Z2 kullanıcıları sadece tek dokunuşla ClearAudio+ modunu seçerek bu ses ayarlarına ulaşabilecek. Ses ayarları SBH-80 Bluetooth kulaklığın dijital sinyal işlemcisine de kayıtlı olarak geliyor. Ortaya çıkan sonuç ise müziğin yaratıcılarının duydukları kaliteyi dinleyicilerle buluşturuyor.

 


 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.