Mobil

Microsoft Surface Pro 6 tanıtıldı

Yazılım devinin yeni ikisi bir arada bilgisayarı Microsoft Surface Pro 6 tanıtıldı.

Microsoft Surface Pro 6 tanıtıldı

Hem tablet hem bilgisayar özelliklerini bünyesinde barındıran Surface ailesine yeni bir model daha katıldı. Microsoft tarafından duyurulan Surface Pro 6 çıtayı biraz daha yükseltiyor.

Microsoft Surface Pro 6 tanıtıldı - Resim : 1

Microsoft Surface Pro 6 tanıtıldı

Özellikle ABD'de çok popüler bir bilgisayar serisi olan Surface ne yazik ki Türkiye'de resmi olarak satılmıyor. Microsoft tarafından açıklanan bilgilere göre yeni model Surface öncekine göre yüzde 67 daha hızlı çalışıyor.

Sekizinci nesil Intel (i5 ve i7 ) işlemcilerini kullanan Microsoft Surface Pro 6, 8 ya da 16 GB RAM ve 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB SSD depolama seçeneği sunuyor. Tablet bilgisayar USB-A tipi kablo girişi kullanıyor.

12.3 inç ekran, 3:2 en boy oranı, 2736 x 1824 piksel, gibi özellikle sahip altıncı nesil Surface modeli tasarım olarak önceki nesile fazlasıyla benziyor. Bilgisayarın ön yüzünde 5 , arka yüzünde ise 8 Megapiksel kamera bulunuyor.

Microsoft Surface Pro 6 tanıtıldı - Resim : 2

Microsoft Surface Pro 6 fiyatı

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac ve Bluetooth 4.1 desteği sunan bilgisayar, video izleme modunda 13.5 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Microsoft Surface Pro 6'nın ABD fiyatı 899 dolardan başlıyor ve donanım seçeneklerine göre 1899 dolara kadar çıkıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.