Mobil

Microsoft'un Selfie uygulaması Android'e geldi!

Microsoft'un Selfie tutkunları için geliştirmiş olduğu Selfie isimli kamera uygulaması iOS'ten sonra Android platformuna da geldi. Microsoft Selfie ile Android'de kaliteli Selfie çekilebilirsiniz.

Microsoft'un Selfie uygulaması Android'e geldi!

Microsoft, 2015'in Aralık ayında iOS platformu için Microsoft Selfie isimli uygulamasını yayınlamıştı. Kamera uygulaması olan Microsoft Selfie, gelişmiş algoritması sayesinde Selfie çekilme deneyimini üst seviyelere taşıyordu. Microsoft Selfie, cinsiyet, cilt tonu ve aydınlatma gibi öğeleri analiz ederek Selfie'leri otomatik olarak düzeltiyor ve ortaya çok kaliteli fotoğralafın çıkmasını sağlıyor.

Microsoft Selfie, uzun bir süreden sonra iOS'ten sonra Android platformuna da geldi. Ücretsiz olarak sunulan Microsoft Selfie uygulaması; Android 4.1 ve üzeri sistemlerde çalışıyor. Eğer Android'de kaliteli Selfie çekmek istiyorsanız Microsoft Selfie uygulamasını denemenizi tavsiye ediyoruz.

Android için Microsoft Selfie indir

1478430005_microsoft-selfie-779x389.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.