Amosu 24ct Altın iPhone 6

3.609 Dolar:

Amosu 24ct Altın iPhone 61. tasarım bu şekli aldıktan sonra “Amosu 24ct Altın iPhone 6″ olarak adlandırıldı. Model, Alexander Amosu’un resmi web sitesinde ön sipariş için zaten mevcuttur. Şu anda bu model 3.609 dolar fiyat etiketi ile karşımıza çıkıyor. Alıcılar tasarımcıya telefonun arka panel kısmında kendi adını işletebilir. Web sitesinden herkes 225 dolara iPhone 6 için deri kapak satın alabilir.

Elmas iPhone 6 Call

1 Milyon Dolar:

Elmas iPhone 6 CallMedyanın ilgisini daha çok ikinci tasarım çekiyor. Bu da hiç şaşırtıcı görünmüyor. Tasarımın resmi adı “Elmas iPhone 6 Call” dır. Bu telefonda ilk tasarımın benzeri olarak altın kaplama vardır. Ama 1. Tasarımda kullanılan 24 karat altın yerine, 18 karat altın kullanılmıştır. Telefonun değerini milyon dolarlara ulaştıran ise gömülü olan 6127 VVSI elmastır. Apple logosunu vurgulamak için de ayrıca 51.29 karatlık elmas kullanılmıştır. Bu lüks iPhone 6’yı oluşturmak iki ay sürmüştür. Mevcut fiyatı ise 1 milyon dolar olarak belirlenmiştir.

Alexander Amosu ve Falcon Karşılaştırılması:

Alexander Amosu ve Falcon KarşılaştırılmasıAlexander Amosu lüks öğeler ile bilinen bir markadır, ancak bu marka ilk kez iPhone üzerinde çalıştı. Daha önce Falcon olarak bilinen şirket iPhone 6 için bir kaç lüks tasarım yapmıştı. Bu tasarımlardan bazıları da elmas işlemelidir.

Amosu tarafından yapılan 1 milyon dolarlık iPhone 6’nın Falcon’un iPhone’nundan farkları vardır. Amos’ta Apple logosu büyük bir elmasla oluşturulmuştur ve iPhone yazısı elmasla işlenmiştir. Falcon’da ise elmas logonun altındadır ve 24 ayar altın, platin olmak üzere yapılan tasarım, kullanılan malzemeye göre fiyatlandırma üç kategoriye dayanmaktadır. Falcon’un iPhone tasarımları Amosu’nki gibi çılgınca ve o kadar lüks olmayabilir ama daha pratik kullanımı olduğu kesindir.

Ünlü lüks tasarımcı Alexander Amosu, çılgın ürünleri ile bilinen bir markadır. Lüks tasarımcı oldukça sevilen markanın ürününü fırsat bildi ve bu ultra lüks telefonu tasarladı. Amosu’nun iPhone’ları 2 ayrı model olarak tasarlanmıştır. İlk tasarım 24 ayar sarı altından yapılmış bir kapak ile geliyor. Ancak en pahalı ve milyon dolarlık iPhone 6 başlığı 2. tasarım içindir. Bu telefon birincisi gibi altın ama dört yanı ve çerçevesi elmas ile işlenmiştir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.