MIUI 12 ile Xiaomi telefonlara gelecek olan 11 yeni özellik! - Page 1

Xiaomi'nin akıllı telefonlarına sunacağı yeni arayüz güncellemesi MIUI 12 için gün sayılırken güncellemesi sonrası belirlenen akıllı telefonlara gelecek özellikler de belli oldu. Bu özellikler sayesinde artık telefonları kullanmak çok daha kolay olacak. Dilerseniz biz de sözü daha fazla uzatmayalım ve MIUI 12 ile Xiaomi telefonlara gelecek yeniliklere göz atalım! 

MIUI 12 ile Xiaomi telefonlara gelecek olan 11 yeni özellik! - Page 2

MIUI 12 güncellemesi ile beraber artık çok daha güzel ve hareketli duvar kağıtlarınız olacak. Birbirinden güzel bu tasarımlar sayesinde belirlenen duvar kağıtlarından dilediğinizi seçerek ekran görüntünüzü çok daha güzel hale getirebilirsiniz.

MIUI 12 ile Xiaomi telefonlara gelecek olan 11 yeni özellik! - Page 3

Bildirimlerinizi artık ekranı soldan aşağıya indirerek görebilirsiniz. Ekranı sağ üstten aşağıya indirdiğiniz zaman ise sizleri kontrol merkezi karşılayacak. Buradan da Bluetooth, Wi-fi, Karanlık Mod, Ekran paylaşımı ve daha birçok özelliği açıp kapatabileceksiniz. Kontrol merkezinin tasarımı ise iOs benzeri hale gelecek.

MIUI 12 ile Xiaomi telefonlara gelecek olan 11 yeni özellik! - Page 4

Geliştirilmiş karanlık mod sayesinde artık düşük ışık altında telefondaki uygulamalar gözünüzü almayacak. Zira MIUI 12 sayesinde artık bütün uygulamalarda koyu mod desteğini sizlere sunacak. Ayrıca telefonunuz ortam ışığına göre ekran parlaklığını ve harflerin kalınlığını ayarlayabilecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.