Mobil

MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı İkinci Partide alacak Xiaomi cihazlarının listesi!

MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini alacak olan modeller henüz bitmedi. İkinci partiye kalan cihazların listesi ile karşınızdayız.

MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı İkinci Partide alacak Xiaomi cihazlarının listesi!

Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Edition'ın dağıtımını daha fazla cihaza genişletmeyi planlıyor ve bu nedenle şirket, Global kullanıcılar için MIUI 12.5 Enhanced Version'ın İkinci Toplu Kullanım planını açıkladı.

Güncellemeyi toplam 10 akıllı telefon alacak. MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini almaya uygun olan cihazların listesini aşağıdaki ikinci partide inceleyebilirsiniz.

MIUI 12.5 Enhanced Edition ikinci partideki cihazlara geliyor

10 Ağustos 2021'de Xiaomi, Çin'deki MIUI Pad'in yanı sıra mevcut MIUI işletim sistemi üzerinde bir yükseltme olan MIUI 12.5 Gelişmiş Sürümünü tanıttı.

MIUI 12.5 üzerinde herhangi bir yeni özellik getirmese de, bellek ve veri işlemeyi optimize ederek sistem performansında önemli iyileştirmeler yaptı. Bu arada güncelleme, Sıvı Depolama, Atomik Hafıza, Odaklanmış Algoritmalar ve Akıllı Denge olmak üzere dört optimizasyon getiriyor.

Xiaomi, 28 Aralık'ta Çin'de Xiaomi 12 serisiyle birlikte MIUI 13'ü tanıttı. MIUI 13, doğrulama koruması, gizlilik filigranı, elektrik dolandırıcılık koruması, sistem düzeyinde dolandırıcılık koruması gibi önemli güvenlik güncellemeleri içeriyor.

Sistem uygulamaları için %20-26 oranında iyileştirilmiş "akıcılık", üçüncü taraf uygulamaları için %15-52 oranında artırılmış "akıcılık" gibi bazı değişiklikler içeriyor. Ayrıca yeni MISans yazı tipi, yeni duvar kağıtları koleksiyonu, gizlilik yükseltmeleri, yepyeni bir widget sistemi ve daha fazla özellikle birlikte piyasaya çıktı.

Global

Redmi Note 8

Redmi 9T

Redmi 9 Power

Redmi Note 9T

Redmi Note 10 5G

Redmi Note 10T

Redmi Note 10 JE

Mi 10 Lite 5G

Mi 10T Lite

Mi 10i

China

Redmi Note 8

Redmi Note 9 4G

Redmi Note 9 5G

Redmi Note 9 Pro

Redmi Note 10

Redmi Note 10 Pro

Mi 10 Youth Edition

Yorumlar
Yusuf
Redmi not 10 pro Max kullanıyorum redmi not 10 pro, pro Max'i de kapsiyomu güncelleme gelir değilmi cihazia
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.