Mobil

MIUI 13 ile gelecek olan Redmi 10C resmileşiyor

Xiaomi son yıllarda başarısına başarı eklemiş bir marka. Şirket şimdi de MIUI 13 ile piyasaya sürülecek yeni cihazı üzerinde çalışıyor. İşte tüm detaylar.

MIUI 13 ile gelecek olan Redmi 10C resmileşiyor

Xiaomi, Redmi 10C adlı Redmi 9C akıllı telefonunun halefi üzerinde çalışıyor. Yaklaşan akıllı telefonun resmi lansman etkinliğinin yakın zamanda gerçekleşmesi bekleniyor. Daha önce Redmi 10C akıllı telefonla ilgili bazı ayrıntılı bilgiler paylaşılmıştı, şimdi ise aynı Redmi akıllı telefon ABD FCC sertifikasında tespit edildi.  Bu da yakında çıkacak cihaz hakkında daha fazla bilgi ortaya koyuyor.

MIUI 13 ile gelecek olan Redmi 10C resmileşiyor

xiaomi redmi 10c

Redmi 10C, 220333QNY model numarasına sahip bir Xiaomi akıllı telefon. Cihaz ABD FCC sertifikasında listelendi. Aynı Redmi cihazı daha önce IMEI veritabanında listelenmişti. Burada cihazın Xiaomi'nin en son MIUI 13 güncellemesi ile kutudan çıkacağı görülmüştü. Öte yandan, 220333QBI model numaralı cihazın Hindistan versiyonunun da Hindistan'da yakında piyasaya çıkacağı netleşti. Redmi 9C'nin Hindistan'da Redmi 9 olarak piyasaya sürüldüğünü belirtmekte fayda var. Ve cihazın Hindistan versiyonunun model numarası biraz farklı olduğu için Hindistan'da Redmi 10 olarak piyasaya sürülebilir.

Redmi 10C, Redmi 10A akıllı telefona kıyasla çok az değişiklik getirecek. Ayrıca Global, Çin ve Hindistan pazarında da piyasaya sürülecek. 50MP Samsung ISOCELL S5KJN1 veya OmniVision OV50C birincil kamera, ardından ikincil 8MP ultra geniş kamera ve 2MP makro kamera ile benzer bir kamera sergileyecek. Yine MediaTek yonga seti tarafından desteklenecek. Şimdilik cihaz hakkında bilinenler bunlardan ibaret ancak yakında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

Yorumlar
9c kullanicisi
9c abiliği kaptircak :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.