Mobil

MIUI 13'ün Beta sorunları gideriliyor!

Xiaomi yeni arayüzünü test etmeye devam ediyor. MIUI 13 Beta güncellemesi bazı cihazlarda halen test edilmekte detayları aktarıyoruz.

MIUI 13'ün Beta sorunları gideriliyor!

Yeni gelecek arayüzünde daha az sorun olmasını isteyen Xiaomi, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için Xiaomi Notlar uygulamasında bazı değişiklikler içeren yapı sürümü 22.1.13 ile tanımlanan yeni MIUI 13 beta güncellemesini kullanıma sunmaya başladı.

Değişiklik günlüğüne göre bu güncelleme, yapılacaklar listesindeki çerçevelerin kayması sorununu optimize ediyor. Ayrıca üst ve alt ekranın, bazı modeller arasında bölündükten sonra steno işlevinin anormal olması sorununu düzeltiyor.

Ayrıca Redmi K30 5G ve Redmi K30i 5G, belirli senaryolarda kurtarma işleminin yeniden başlatılması sorunu nedeniyle beta uygulaması bugün askıya alındı. Sistem kararlılığının daha fazla test edilmesi nedeniyle Redmi Note 10 Pro 5G'nin de test sonuçları daha sonra yayınlanacak.

Xiaomi Notlar Uygulaması

MIUI 13'ün Beta sorunları gideriliyor! - Resim : 1

  • Yapılacaklar listesindeki kayan çerçeve sorununu optimize edin
  • Bazı modellerde üst ve alt ekran bölündükten sonra stenografi işlevinin anormal olması sorunu düzeltildi.

Not:

  • Android'in ana sürüm yükseltmesi nedeniyle, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro+, 13 Aralık 2021'den itibaren dahili beta sürümünü askıya alacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Android'in ana sürüm yükseltmesi nedeniyle Redmi Note 11 5G'nin, 4 Ocak 2022'den itibaren dahili beta sürümünü askıya alınacaktır, anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi hayranlarına nispeten daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için Redmi K30 5G ve Redmi K30i 5G, belirli senaryolarda kurtarmanın yeniden başlatılması sorunu nedeniyle bugün askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi Fan arkadaşlarına nispeten daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için MIX FOLD askıya alındı. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • Mi hayranlarına nispeten daha iyi bir deneyim yaşatmak için Redmi Note 10 Pro 5G, sistem kararlılığını daha fazla test ediliyor ve sonuçlar daha sonra açıklanacak, anlayışınız için teşekkür ederiz.
Yorumlar
Yusuf
Ben POCO x3pro kullanıyorum nezamanda beri yazıyorum cevap yok bu telefon bu yeni mumi 13 guncelemeyi alacakmi bu cevap verirseniz iyi olur
Cevapla
Sefa
Burası dagitmiyor güncelleme yi adamlar bas bas bağırıyor bütün 4 yaşından büyük cihazlar güncellemeyi.Sanki 20 binlik cihaz almışta güncelleme vermiyorlar yazdığına bak.
Mmet
Alacak başka bir şey bulamadın mı
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.