Mobil

Mobil Call of Duty geliyor!

Call of Duty mobil platformlara taşınıyor.

Mobil Call of Duty geliyor!

Yapılan açıklamada yeni Call of Duty oyununun, mobilde konsol tadında bir deneyim yaşatacağı söylendi. Son zamanlarda çıkardığı başarısız oyunlar yüzünden çok eleştiri alan Call of Duty, gelecek ana temasından vazgeçerek, ikinci dünya savaşı zamanlarına geri döneceğini resmi olarak açıklamıştı.

1491738344_call-of-duty-advanced-warfare-2014-otherkkgc1920.jpg

Activision, 2016 yılında, Candy Crush'ın yapımcısı King Studios'u satın almıştı. King Studios'u satın alan Activision, neden bu şirketi satın aldığı hakkında bir açıklama yapmamıştı. Bugün bu soru cevabını buldu. Activision yetkililerinin yapmış olduğu açıklama ile birlikte, King Studios'un mobil için bir Call of Duty oyunu geliştirdiğini duyurdu.

Oldukça iyi bir oyun olacağını belirten yetkililer, yeni oyun hakkında başka bir detay paylaşmadı. Yeni Call of Duty'nin adeta konsol tadından bir oyun olacağını belirten yetkililer, oyunun kemik kitlesini hedef aldıklarını da belirtti.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.