Mobil

Mobil cihazlar Max Payne ile şenlenecek!

Mobil cihazlar için Max Payne'nin çıkması yakındır!

Mobil cihazlar Max Payne ile şenlenecek!

Dünyanın en iyi oyun serilerinden Max Payne 3 çok yakında tüm kullanıcılarla buluşacak, bunun haberini daha önce sizler için vermiştik. Çıkmasını beklediğimiz oyunun geliştiricisi  Rockstar Games bir süpriz yaparak, Max Payne  için Android ve iOS platformuna geleceklerini belirtti.

Milyonlarca Max Payne kullanıcısı artık mobil cihazlarında da aynı keyfi yaşayabilecek. Firma yaptığı açıklamada mobil cihazlar için yeni bir Max Payne sürümünün geleceğini bildirerek hoş bir süpriz yaptı. Yapılan açıklamada 12 Nisan tarihinde iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod Touch 4, iPad 1, iPad 2 ve Yeni iPad için, 26 Nisan tarihinde ise Android tabanlı mobil cihazlar için oyunu piyasaya süreceklerini açıkladı.

1333799059_max-payne-mobile.jpg

-Kafalara takılan noktalardan birisi de yeni gelecek oyunun hangi Android versiyonunda olacağı...

Rockstar Games yeni gelecek mobil Max Payne oyunlarına dair ilk ekran görüntülerini de vermeyi unutmadı. Görüntülere bakıp konuşacak olursak, mobil oyunlardaki grafik gelişmelerinin ne kadar iyileştirildiğini ve gelinen aşamayı raha bir şekilde görebileceğimizi söyleyebiliriz.

Yeni ekran görüntüleri için diğer sayfalara tıklayınız.::


1333799097_max-payne-mobile-shoot-dodges-onto-ios-android-soon.jpg.png

1333799113_4.jpg

1333799136_max-payne-mobile-android-ios-screenshots-1.jpg

1333799224_2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.