Mobil

Mobil haberleşme ücretlerine zam yapıldı

Yeni fiyatlar 1 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacak.

Mobil haberleşme ücretlerine zam yapıldı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, mobil operatörlerin haberleşme hizmetlerinde azami ücret tarifesinin 1 Nisan 2013 tarihi itibariyle %5.7 oranında zamlı olacağını açıkladı. Yurt dışı arama ücretleri, hat devir ücreti, numara değişikliği, yurt içi ve yurt dışı kısa mesaj ücreti, kayıp çalıntı ve kullanıcı hatası ile değişim ücreti, isim ünvan değişikliği gii birçok noktada ücretlerin arttırımına gidildi. Yeni ücretlere detaylı olarak aşağıdan göz atabilirisiniz.

1363583567_btktarife.jpg
Yorumlar
hacı
erbakan hoca dediginiz su kayıp 8 trilyon için suclu bulunan ev hapsine mahkum olan erbakan hoca dimi
Cevapla
Oguz
Bilmeyenler ezbere konuşanlar bir zahmet izlesin Erbakan Hoca gerçeği; http://www.youtube.com/watch?v=WTn-eGPqUBU Olmasaydı işçilerimiz emekçilerimiz bu durumda bile olmazlardı!
Cevapla
s@mi
erbakan hocayı sevmeyebilir görüşlerini paylasmayabilir sevmeyebilirsin amma unutma her ne isle ugrasiyorsan artık seninde yaşın yetiyorsa muhakkak onun verdiği memur zammından sende faydalanmissindir.ve şu an bile basarilamayan bir denk bütçe ile.iftiracilar bogulsunlar iftiralarinda
Cevapla
uci
böyle olmasa yunanistan gibi olmuştuk şimdiye,
Cevapla
Misafir
Erbakan hocanin da gorduk nasil aciklari kapattigini(!)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.