Mobil

Mobil operatör pazarına Pttcell düştü

PTT, bundan böyle mobil operatör tarafında da çeşitli çalışmalar yürütecek.


Mobil operatör alanına PTT'de katılıyor. Şimdiye kadar posta, lojistik ve banka alanlarında hizmet veren bir kurum olarak tanınmış olan PTT, bundan böyle mobil operatör tarafında da çeşitli çalışmalar yürütecek.

Pttcell ismiyle mobil operatör sektörüne giriş yapacak olan firmanın ilk etapta 200 farklı PTT merkezinde hatların satışına başlayacağı açıklandı. Daha sonrasında da Mart ayının son günlerinden itibaren tüm PTT şubelerinde Pttcell'in satışlarının başlayacağı söyleniyor.

1359489906_pttcell1-610x232.png

Avea ile anlaşma yapılarak hazırlanan Pttcell servisi bugün içerisinde yapılan basın toplantısıyla beraber ilk kez kamuoyuna duyuruldu.

Pttcell paketleri şu şekilde oluşuyor:

5 dakikalık arama: 30 kuruş

2000 mesaj gönderimi: 9 TL

1 GB internet paketi: 14.5 TL

Ayrıca tek seferde 20 TL ve üzerinde TL yüklemesi gerçekleştirenler Pttcell'lilerle ayda 300 dakika boyunca ücretsiz görüşme şansına sahip olacaklar. 600 dakika kampanyasına kayıt yaptıranlar 3 ay boyunca her ay 200 dakika her yöne görüşme yapabilecekler.

Pttcell'e TL yükleme işlemleri PTTMatik, PTT işyerleri ya da PTT Müşteri Hizmetleri'nden (444 6 788) yapılabilecek.

Yorumlar
Misafir
halki nasil kandiririz, nasil soymaya devam ederizin versiyonlarindan biri daha. ptt avea hat pazarliyor. bim magazalarida bimcell adi altinda avea hatlarini pazarliyor. bu ulke gecmise gore zenginlesti ve zenginlesmesi ile soysuz bir sekilde kapitalist pazarlama yontemleri ortaya cikti.
Cevapla
osman
Avea varken neden bunu seceyim aveanin tarifeleri bu kampayalardan cok daha iyi cazip birsey ler verin madem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.