Mobil

Mobil TeknolojiOku uygulamamızı denediniz mi?

Dalında en iyi, en çok beğenilen ve en çok indirilen mobil uygulamamız sizlerle!

Mobil TeknolojiOku uygulamamızı denediniz mi?

Bildiğiniz üzere bir çok teknoloji sitesinin Android uygulaması Google Play Store'daki yerini alalı çok oldu. Sitemiz geçen sene yaz aylarının sonuna doğru aktif bir şekilde hizmetine başlamış bulunuyor, ilk süreçlerde Beta aşaması olarak sunulan Android uygulamamız performans ve düzeltmelerin de uygulaması ile birlikte akıllı telefonlarınızdaki yerini almaya şimdiden hazır!

Uygulamamızdaki video bölümü henüz tamamlanmamış olup sizler için hazırlık aşamasında olduğunu belirtmekte fayda var. Uygulamamızın video bölümündeki çalışmalar en kısa süre içerisinde tamamlanıp sizlerin kullanımına yeni bir versiyon ile sunulmuş olacak...

TeknolojiOku uygulamasını kullanmak için sebepleriniz:

Teknoloji Oku uygulaması ile teknoloji dünyasın en güncel haberlerini ücretsiz bir şekilde gittiğiniz her yerde kolayca takip edebilirsiniz. Güncel, Donanım, Yazılım, İnternet, Mobil, Oyun ve Güvenlik kategorilerinden anında güncel haberlere ulaşabilir ve paylaşabilirsiniz. Ayrıca Foto Galeri kategorisi kullanarak atılan son galerileri gezebilirsiniz.

*İlgili Android uygulamamız yeni versiyonla çok yakında karşınızda olacak fakat önce siz değerli üyelerimizin görüşleri bizler ve uygulamamızın selameti açısından  oldukça önemli, görüşünüz görüşümüzdür!

1335187735_zxca.jpg

Uygulamamızı Google Play Store'dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz:

Uygulamamıza ait ekran görüntüleri:

1335187795_1.jpg

1335187812_2.jpg

1335187823_3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.