Mobil

Moto 360'ın altın renkli seçeneği hazırlanıyor

Gümüş ve siyah renkleri mevcut akıllı saate son dönemlerin altın rengi de ekleniyor.

Moto 360'ın altın renkli seçeneği hazırlanıyor

Motorola’nın IFA’da resmen duyurduğu ve birçok kullanıcıya göre 2014’ün en şık akıllı saati olarak gösterilen Moto 360 için yeni bir renk seçeneği yolda. Halihazırda gümüş ve siyah renklerle satışta olan Moto 360'ın Motorola’nın resmi sitesinde yayınlanan bir görüntü saatin altın renk seçeneğinin hazırlandığını gösterdi.

iPhone 5S sonrası altın renk mobil cihazlarda bir hayli popüler oldu. Motorola’nın şık tasarımlı akıllı saatte söz konusu renk seçeneğini hazırlaması da muhtemel görünüyor. Motorola cephesinde bir çalışan tarafından yapılan “Altın renk seçeneği hakkında yorum yapamam, ancak Moto 360 için her zaman yeni malzemeler ve yeni stiller sağlamak istiyoruz” şeklinde açıklama altın rengin yolda olduğunu gösteriyor.

Moto 360’da 1.5-inç büyüklüğünde 320 x 290p çözünürlüklü Gorilla Glass 3 ile çizilmelere karşı dayanıklı hale getirilen LCD ekran yer alıyor. Texas Instruments tarafından geliştirilen bir işlemciden gücünü alan Android Wear işletim sistemli Moto 360’da 512MB RAM, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11n bağlantısı, nabız ölçer, adım sayar, 59 gram ağırlık ve suya karşı dayanıklı yapı, üst kısımda metal ve arka kapakta ise plastik malzemede yer alıyor. 

1411276274_nexus2cee132.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.