Mobil

Moto G (2014) için Android 6.0 test dağıtımı başladı

Motorola, Android 6.0 güncellemesinin test dağıtımlarını sürdürüyor. Marshmallow bu defa ikinci nesil Moto G için yayınlandı.


Kasım ayının ilk günlerinde 2015 model Moto G için Android 6.0 güncellemesinin test dağıtımını gerçekleştiren Motorola, söz konusu güncellemeyi bu defa Moto G 2014 için başlattı. İkinci nesil Moto G akıllı telefonlara OTA (şebeke) üzerinden sağlanan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi 460MB büyüklüğünde.

1447854682_1.png

İlginizi çekebilir; 

Sadeleştirilen uygulama izinleri, Google Now on Tap (daha gelişmiş bir Google Now), Doze Modu sayesinde pil ömrü geliştirmeleri, performans artışı ve en güncel Motorola uygulamaları güncelleme kapsamında yer alan yenilikler

Moto G 2014 için başlayan güncellemenin test sürümü olduğunu hatırlatalım. Dolayısıyla güncelleme sonrası telefonunuzda bazı hatalar alabilirsiniz. Motorola geribildirimler sonrası hatalardan arındırılmış bir güncellemeyi ikinci nesil Moto G kullanıcılarına sunacak. Resmi güncellemenin önümüzdeki ay dağıtılması bekleniyor. 

1447854694_2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.