Mobil

Moto X için çok heyecanlıyım

Google CEO'su Larry Page, Moto X'i sabırsızlıkla bekleyenler arasında.


Moto X cephesinde o kadar çok iddia, söylenti ve sızıntı gündeme geldi ki, cihaz için beklentiler üst seviyeye çıkarıldı. Donanım noktasında orta düzeyde olması beklenen Moto X, gerçekleştireceği akıllı eylemler, uzun pil ömrü ve tasarlanabilir yapısı ile kullanıcıların ilgisini çekmeye çalışacak. Kısa süre önce Google İcra Kurulu Başkanı Eric Schmidt’in ellerinde beliren Moto X’in ağustos döneminde resmiyet kazanması bekleniyor.

Moto X’e dair son açıklama ise Google CEO’su Larry Page’den geldi. CEO, Google’ın ikinci çeyrek mali tablosunun sunulduğu basın toplantısında konuşurken, telefon için duygularını açıkça ifade ederek " Moto X için çok heyecanlıyım" şeklinde bir değerlendirmede bulundu. 

Bizler de Moto X’i merakla bekliyoruz ve dileriz birçok kesimde heyecan yaratan bir telefon olur.  

Yorumlar
editörün dediği gibi bu teyolefon üst seviye gelecek benim beklentim: 2+2 işlemci yani telefon standart olarak 1.7 ghz 2 çekirdekli s400 plus ve 2.2 ghz veya üstü 2 çekirdekli işlemci ile gelecel isteyen 2 nci çipsetide kullanabilecek ve daha iyisi 2+2 işlemci kullanıcının isteğinde 4 çekirdek olabilecek 320 gpu 2 gb ram lte nfc bluetuth 4 android 4.3 (5.0 olursa hiç şaşma) 4.7 inc hd amoled ıps (1280*760 326 ppi) özelleştirilebilir olması renk seçeneği işlemci ram hafıza arayüz malzeme gibi seçimlerin kullanıcıya bırakılması 10 12 mp çözünürlükte clear pixel kamera ile gelmesi kamera ya özel sensörlerin olması 2 mp clear pixel ön kamera (ekran panelinde de clear pixel kullanılabilir) moto magic denilen komut sistemi ve ekrana daha dokunmadan seçmek istediğimizi anlayıp otomatik seçilmesi gibi özellikleri bünyesinde barındırabilir ve daga fazlasını bu tür bi telefon ses getirmezmi söyleyin bana
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.