Mobil

Moto X nano SIM kart ile geliyor

Moto X'den casus görüntüler

Moto X nano SIM kart ile geliyor

Motorola ve Google’ın iş birliği yaptığı günden bu yana Motorola için işler daha iyi gitmeye başladı. Her gün yeni ve güçlü akıllı telefon giren markette tutunmak oldukça zor ve arkasında Google gibi güçlü bir firma bulunduran Motorola çok şanslı diyebiliriz.

Moto X uzun süredir en çok beklenen telefonlardan biri oldu. Yarın yapılacak etkinlikte tanıtılması beklenen telefonun casus görüntüleri geldi. Moto X’in nano SIM kart kullanacağı da gelen görüntülerle kesinleşmiş oldu.

1375278039_gsmarena001.jpg

İlk olarak Amerika’da çıkacak telefon hakkında son söylentilere göre Amerika’yla sınırlı kalacağı belirtiliyor. Ancak böyle bir kararın kesinliği yok ve olsa bile telefonun ilgi görecek kadar iyi bir telefon olması zaten diğer bölgelerde satışa sunulması için yeterli sebep olacaktır.

Motorola X’in sızdırılan görüntülerinden telefonun yaklaşık ölçüleri de anlaşılıyor. Resimleri sonraki sayfalarda da inceleyebilirsiniz.

1375278060_gsmarena003.jpg

1375278073_gsmarena004.jpg

Moto X’in boyutlarının 8.7-5.8 mm incelikle geleceği belirtiliyor. Ayrıca 125.9mm uzunluk ve 66mm genişliği olacak. Ekranı ise daha önce de belirttiğimiz gibi 4.7 inç olacak.

1375278090_gsmarena002.jpg

Yorumlar
Misafir
aman ne funboymuşsunuz haa o taklit bu taklit şu taklit senin yorumunda taklit sende sahtesin senide leylekler getirdi biliyormusun
Cevapla
Misafir
iphone taklitçileri mini sim iphone la başladı mikro sim de iphone la başladı :))
Cevapla
Misafir
bence dağ fare doğuracak çünkü teknik özellikler 2011 sonu 2012 başlarında olan teknoloji galaksy s2 ayarinda bişey yaniliyormuyum...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.