Mobil

Moto X Phone yine göründü

Motorola'nın önümüzdeki aylarda tanıtacağı Moto X Phone akıllı telefonun yeni görüntüleri sızdırıldı.


Bir Motorola cep telefonu mobil operatörü Sprint ağ üzerinde test edilirken görüntülendi ve bu telefonun Moto X Phone olduğu iddia ediliyor. Ancak Phone Arena sitesine göre bu cihaz Motorola XT1056, değil ve uzun zaman önce FCC de fark edilen bir prototip cihazdır.

Bu modele benzer olarak FCC’de daha önce de XT1055 (US Cellular), XT1060 (Verizon) ve XT1058 (AT&T) cihazları görüntülenmişti. Bu modellerin hepsi çeşitli taşıyıcılar ile bu yıl ABD mağazalarında satışa sunulacak Moto X sürümleri olabilir.

1372241448_motorola-xt1056-moto-x-phone-sprint.jpg

Motorola daha önce Moto X Phone akıllı telefonun geleceğini doğruladı ancak, bu cihaza ait herhangi bir görüntü yayınlamamıştı. Moto X Phone’un bu yaz piyasaya sürülmesi bekleniyor. Aşağıda göreceğiniz fotoğraftaki cihaz ise daha önce Galaxy S4 çıkmadan Moto X Phone olduğu iddiası ile yayınlanmıştı ve yeni sızdırılan resimdeki cihazla aynı telefon gibi görünüyor. Düşünceler bu telefonun Moto X Phone’un bir prototipi olduğu yönünde yoğunlaşıyor.

1372241476_motorola-leak-vietnam-x-phone-1.jpg

Yorumlar
tet
eger cihaz gercekten bu ise; Motorola bunca yildir hic bir sey ogrenememis demektir...
Cevapla
Misafir
Hani ince çerçeveli olacaktı. Cihaz buysa hayal kırıklığına uğrayacağım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.