Mobil

Moto X sadece Amerika'da olacak!

Yeni gelen hbaerlere göre Motorola Moto X, sadece ABD'de mevcut olacak.

Moto X sadece Amerika'da olacak!

Moto X hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Yeni gelen hbaerlere göre Motorola akıllı telefonu Moto X’i sadece Amerika’da piyasaya sürecek.

Handtec blog tarafından yayınlanan haber için herhangi bir kaynak belirtilmemiş ancak, büyük ihtimalle İngiltere'de büyük perakendeci Motorola İngiltere ile akıllı telefonun ülkedeki olası başlatılması hakkında bilgi almak için temasa geçti.

1375249802_motorola-moto-x-nero21.png

Geçen yıl da aynı şekilde Motorola akıllı telefonu Droid Razr’ı sadece Amerika’da yayınlamıştı. Bu durumda bu haberin doğru olma olasılığı oldukça yüksek. Eğer Motorola böyle bir şey yaparsa dünya çapında kullanıcılarından büyük tepki alacaktır.

Motorola ilk etapta Amerika’da yayınlayıp daha sonra ulusal pazara da sunabilir. Bunun bir örneğini Oppo Find 5’te görmüştük. Sadece Çin’de pazara sunulan Oppo Find 5, daha sonra dünya çapında pazarda yerini almaya başladı. Bakalım Motorola böyle bir şey yapacak mı? Yarın düzenlenecek olan tanıtımda hep birlikte göreceğiz.

Yorumlar
Misafir
niye vestel la
Cevapla
Misafir
zor değil.benim 100 milyon dolarım olsa türkiye için yaparım.her sene 10 milyon dolar kazanırım. islemciyi mtk ve tegra ekranı sharp kamerayı sony veya nokia işletim sistemini aynı telefonda hem android hem wp 8 hem pardus hafızayı wd kullanır tasarımı ve birleştirmeyi türkiyede yapardım.500 kişide ve aileleri ile beraber 2000 kişi de ekmek yerdi ama yüz milyon dolarım yok. vestelin var ve yapıyor
Cevapla
Misafir
Keske Vestel de 10 numara bir telefon yapsa da sadece Turkiye'de satsa. Butun android telefon ureticileri hemen hemen ayni, benzer donanim kullaniyor. Super bir dizayn ve yuksek kaliteli malzeme ile boyle bir telefon uretmek zor olmasa gerek !!
Cevapla
Misafir
Çok üzüldük! Ne yapacağız şimdi?
Cevapla
Misafir
nexus 5 :-)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.