Mobil

Moto X ve Moto G kara kışa yakalandı

Moto X ve G satışları ertelenebilir


Motorola'nın beklenen yeni telefonları kara kışa yakalandı. Moto G ve Moto X'in kısa süre içinde satışa çıkması bekleniyordu ancak kış şartları nedeniyle henüz gemilere yüklenemediğ ve ertelenmenin muhtemel olduğu belirtiliyor.
Moto'dan gelen açıklamaya göre bazı eyaletlere ulaşırken uzak bölgelere gönderimde kış şartlarının zorlayacağı bulunuyor. Fort Worth'ta bulunan fabrikadan gelen ürünlerin yerlerine ulaşmasında sıkıntı olacağı belirtiliyor.


Tabi ki durum sadece Motorola'nın başına gelen bir şanssızlık değil bir çok firmayı da etkiliyor. Motorola telefonlar hakkında yeni gelişmeleri kendi sitesinden duyuracak.

1386810390_moto-g-leak.jpg
Motorola'nın akıllı telefon marketine yeni koymayı düşündüğü bu telefonların rakipleri bakımından zaten işleri zor. Moto X'in tasarım olarak farklı bir fikirle gelerek kendi telefonununuzu kendinizin tasarlamanıza imkan sağlayan etkinliğinin de güzel yorumlar aldığını belirtmeden geçmeyelim. Ayrıca Moto G'nin de fiyat olarak çok uygun olacağı belirtiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.