Mobil

Moto X+1'de kullanılacak ekran netlik kazandı

Motorola cephesinden paylaşılan bir görüntü şirketin bir sonraki amiral gemisi modelde kullanacağı ekranın çözünürlük seviyesini ortaya çıkardı.

Moto X+1'de kullanılacak ekran netlik kazandı

Motorola'nın Moto X'in devam modeli üzerinde çalıştığı şubat ayında şirket yetkilileri tarafından açıklanmıştı. Yaz döneminde duyurulması planlanan akıllı telefonun tanıtım tarihi yaklaştık bazı detaylar gün yüzüne çıkmaya başladı. Kısa süre önce sızdırılan bir fotoğrafın Moto X+1 modeline ait olduğu iddia edilmişti. Söz konusu görsele göz atabilirsiniz.

1402049095_new-motorola-1080p-smartphone-moto-x-01.jpg

Şimdi ise Moto X'in devam modelinde yer verilecek ekranın çözünürlük değeri netlik kazandı. Motorola Ürün Yönetiminden Punit Soni'nin Google+ üzerinden paylaştığı ekran görüntüsü Moto X+1'in ekran çözünürlük seviyesini ele verdi. Söz konusu görsel Android 4.4.3 güncellemesi sonrası bazı Moto G'de modellerinde görülen yazılımsal bir hatanın çözümünü göstermek için paylaşıldı ve ekran görüntüsün Full HD çözünürlük seviyesi sunduğu görüldü. Moto X ve Moto G modellerinde HD çözünürlüklü ekranlar kullanılıyor. Hatta Motorola'nın henüz Full HD çözünürlük sunan bir akıllı telefonu bulunmuyor. Dolayısıyla paylaşılan ekran görüntüsünün önümüzdeki günlerde tanıtılacak Moto X+1'e ait olduğu belirtiliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.