Mobil

Moto X'i hiç bu kadar ayrıntılı görmediniz! Video

Motorola Moto X'in birçok özelliği ile birlikte video görüntüsü haberimizde!

Moto X'i hiç bu kadar ayrıntılı görmediniz! Video

Tanıtılması yaklaştıkça Motorola’nın akıllı telefonu Moto X’e ait görüntüler gelmeye devam ediyor. Sizlere daha önce işlemci özelliklerini gösteren videoyu yayınlamıştık. Şimdi yeni bir video yayınlandı ve bu videoda cihazın birçok özelliği gösteriliyor.

Bu videoyu sızdıran kişi ise oldukça ilginç. Google+’da Ukraynalı Дима Прокопенко adlı üye bu videoyu sızdırdı. Videoda cihazın ses kullanıcı arayüzü ve tasarım özellikleri ön planda tutulmuş.

1373811896_rogers-moto-x-video-active-updates-1.jpg

Daha önce de sizlere bahsettiğimiz gibi Moto X, ses komutları ile yönetilebilecek ve sorularınıza yanıt verecek. Ses özelliği bir çok yerde kullanılabilecek. Videoda bu özelliklerin nasıl olacağı da gösterilmiş.

1373811880_rogers-moto-x-video-camera-1.jpg

Moto X akıllı telefonda LED bildirimleri olmayacak ama ekranda nasıl bir bildirim olacağına kullanıcı karar verecek ve ona göre bildirimler alacak.

1373811916_rogers-moto-x-video-design-3.jpg

Kamera özelliğine de değinilen videoda kullanıcı ekranın her hangi bir yerine dokunarak görüntü alabilecek ve birden fazla fotoğraf çekmek için sürekli ekrana dokunması yeterli olacak.

Ayrıca cihazın Ağustos ayında başlatılacağı söyleniyor. Videoda kullanılan cihazın birkaç gün önce Eric Schmidt’in kullandığı demo cihazla aynı olduğu görülüyor.

Aşağıda sızdırılan videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Siz nasıl bir cihaz bekliyordunuz acaba?
Cevapla
Misafir
Bu kadar abartılması gerçekten ilginç. Arkadaşlar doğru söylemiş. Göründüğü kadarıyla Öyle aman aman bi özellik te yok. Vasatın üstüne çıkamıyor. Ama reklam çok güçlü. Göreceğiz bakalım.
Cevapla
Misafir
hayırdır birader sen ne beklıyordun :) zira Allahın yaratığı kulda düzgünlük tektuk varkene kulun yaratığı telefondamı düzgün birşeylermi arıyorsun olacak okadar okadarcık kusur kadı kızındada var :)
Cevapla
Misafir
Her tarafı yamuk yumuk bir cihaz. Bunun tanıtımı için de aylardır reklam yapıyolar. Ne gibi bi özelliği varsa artık!..
Cevapla
Misafir
nexus 4 çok daha güzel tasarım olarak tam bi hayal kırıklığı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.