Mobil

Moto X'i siz tasarlayın! İşte Moto Maker - video

Moto X'in kullanıcı tarafından nasıl özelleştirildiğini gösteren Moto Maker videosu haberimizde!

Moto X'i siz tasarlayın! İşte Moto Maker - video

Bildiğiniz gibi Moto X Moto Maker özelliği ile kullanıcılar tarafından özelleştirilecek ve bu özelliğe ilk olarak AT & T kullanıcıları sahip olacak. Peki kullanıcılar cihazlarını nasıl özelleştirip istedikleri modeli sipariş verecek?

Moto Maker adındaki araç Moto X almak isteyen kişilere bu konuda yardımcı olacak. Moto Maker ile Moto X’in özelliklerini belirleyen kullanıcı belirlediği özellikler ile cihazı sipariş verip satın alabilecek.

1375430657_htmotoxsmartphonecolorsthg13080116x9992.jpg

Motorola, kullanıcıların bunu nasıl yapabileceğini gösteren bir video yayınladı. 90 saniyelik videoda mobil cihazı kişiselleştirmek için gereken bütün adımlar gösterilmiş.

Moto Maker ile Moto X’in rengini, bellek kapasitesi, duvar kağıdını, farklı renklerde bulunan kulaklık rengini ve şarj cihazını siz belirleyeceksiniz. Sipariş işlendikten sonra en geç dört gün içinde telefon sahibine teslim edilecek. Ancak bu şimdilik AT & T kullanıcıları için mümkün. Bakalım cihaz Türkiye’ye gelecek mi ve Türklerin böyle bir özelliği kullanma şansı olacak mı?

Aşağıda Moto Maker'in işleyişini gösteren videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
teknokaptan
Bana gore ust segment sayilir ama droid maxx yada ultra da secenekler arasinda cikinca gidip incelicem.
Cevapla
Misafir
Bunu sevdim ! Eğer üst segment bir telefon olsaydı, kesinlikle buna yönelirdim... Tabi Türkiye'de satılsaydı...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.