Mobil

Moto X'in 64GB seçeneği hazırlanıyor

Hafıza kart desteği sunmayan telefon için daha büyü depolama sunan yeni bir seçenek hazırlanıyor.

Moto X'in 64GB seçeneği hazırlanıyor

Motorola'nın son yıllardaki en büyük atılımlarından biri olarak gösterilen Moto X, sahip olduğu yazılım özellikleriyle fark oluşturan bir telefon olsa da, donanım bölümü ve telefonun uluslararası arenada boy göstermemesi tam bir hayal kırıklığıydı. Google, Moto X'in yerine benzer tasarımlı ve daha düşük donanımlı Moto G'yi dünyanın birçok noktasında kullanıcılarla buluşturdu.

Moto X'in tanıtımı üzerinden neredeyse bir yıl geçecek ve ortaya çıkan yeni bir görüntü Moto X'in 64GB'lik seçeneğinin yolda olduğunu gösteriyor. Hafıza kart desteği sunmayan telefonun bu denli yüksek bir depolamayla satılacak olması elbette kullanıcılar memnun eden bir gelişme olacaktır. Moto X'in 64GB'lik versiyonu 450$'dan satışa sunulacağı ve sadece Sprint operatörüne özgü olacağı bildiriliyor.

1401067719_64x.png

Moto X uluslararası arenada boy göstermedi. Yaşanan son gelişmeler Moto X'in devam modeli Moto X1+'in yolda olduğunu gösteriyor. Lenovo'nun Motorola mobil bölümün satın alması devam modelinin dünya genelinde satışa sunulacağı ihtimalini artırıyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.