Mobil

Motorola Atrix 3 (Dinara) görüntüleri sızdırıldı!

Yeni sızdırılma haberi de Motorola'dan geldi.

Motorola Atrix 3 (Dinara) görüntüleri sızdırıldı!

Yeni çıkacak olan ürünlerin görüntülerinin sızdırılmasına alıştık artık. Akıllı telefonların resimlerinin, parçalarının veya özelliklerinin, piyasaya çıkmadan veya duyurulmadan mutlaka birileri sızdırıyor. Bu bilgiler gerçekten sızdırılıyor mu yoksa firmaların ilgi çekmek için yada gündemde kalmak için uyguladıkları bir oyun mu oda ayrı bir tartışma konusu.

1339333990_motorola-dinaraatrix3.jpg

Yeni sızdırılma haberi de Motorola'dan geldi. Motorola'nın Dinara kod adlı modeli akıllı telefonu Atrix 3'ün görüntüleri sızdı. Telefon 720p çözünürlüğe sahip olduğu söyleniyor ve Google'ın son sürüm işletim sistemi ise Android 4.0. Ice Cream Sandwich ile çalışıyor.

Görüntülere bakıldığı zaman telefonun alt tarafında tuşu olmadığını görebilirsiniz. Atrix 3'te tuşlar, ekranın altında bulunan bir kaç piksel sayesinde kullanılıyor. Google tarafından Motorola'nın satın alınması ile arayüz  Android 4.0'a benzetilmiş.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.