Mobil

Motorola Atrix HD yenileniyor!

Motorola Atrix HD güncellemesi hangi yenilikleri getirdi?


Motorola ve AT&T iş birliğinde satışa çıkacak olan Atrix HD yüksek çözünürlüklü telefona 77.12.22 yazılım versiyonu geliyor. OTA güncelleştirmesi konusunda heyecan uyandıran bir yenilik bulunmuyor ve yazılım hala Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich çalıştırıyor.

Ancak Atrix HD güncelleştirmesi kullanıcılarına güzel yenilikler sunuyor. Bu yazılım ile Atrix HD Wi-Fi desteği kazanacak. Ayrıca batarya performansı da fark edilir derecede artacak. Ayrıca kamera uygulamasına düşük ışıkta güzel çekimler yapabilme gibi özellikler eklenecek. Ayrıca AT&T kendi uygulamalarını ve Google'ın son güvenlik duvarı yazılımlarını da ekleyecek.

1347570842_atrixhd-10.jpg

Motorola resmi web sitesinden duyurulan güncelleştirme EA ve Gameloft oyun performanslarını da sunacak. Cihaza bir çok uygulama ve oyun eklenmiş olacak. Canlı duvar kağıtları, Google+, Chrome, Maps, Gmail, Play Store, Street View gibi uygulamalar gelecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.