Mobil

Motorola, Droid ailesi için Android KitKat'i test ediyor

Şirket, geçtiğimiz yıl tanıtılan 3 cihaz için Android 4.4.4 güncellemesini sunmaya hazırlanıyor.

Motorola, Droid ailesi için Android KitKat'i test ediyor

Motorola Droid ailesi kullanıcıları için iyi haberler var. Kısa süre önce Moto X/G/E için Android 4.4.4 KitKat güncellemesini başlatan şirket, geçtiğimiz yıl lanse ettiği  Droid Maxx,  Droid Ultra ve Droid mini modellerini çok yakında Android 4.4. 4 güncellemesiyle buluşturacak. Test süreci katılımcılarına dağıtılan güncellemenin yakında tüm telefon sahiplerine ulaşması bekleniyor.

Kamera performansını artıran güncelleme ayni zamanda e-posta uygulamasında rapor edilen hatayı da çözüme kavuşturuyor. Bunun dışında güvenlik düzenlemeleri,  performans artışı,  pil verimliliği ve daha kararlı çalışan bir arayüz güncelleme içeriğine dahil ediliyor.

Motorola güncellemeleri resmi olarak dağıtıma sunmadan önce, yayınlanacak yeni yazılımı test sürecine dahil olanlara ulaştırır.  Bi süre test edilen yazılımda hata tespit edilmediği takdirde dağıtım tüm kullanıcılar için başlatılır

1404972571_445.png1404973777_6.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.