Mobil

Motorola Droid Maxx sızdırıldı!

Droid Maxx, Motorola'nın önümüzdeki hafta düzenleyeceği etkinlikte tanıtılabilir.


11 Temmuz’da Amerika’da düzenleyeceği basın etkinliğinde Moto X’i görücüye çıkarması beklenen Motorola, söz konusu toplantıda farklı ürünler de tanıtılabilir. Bu noktada geçtiğimiz günlerde bir bölümü ortaya çıkan Droid Ultra adlı telefon da kullanıcıların dikkatini çeken bir diğer cihaz olabilir.

1373118886_maxx.jpg

Son iki yıldır sürdürdüğü yeniden yapılanma sürecinin somut adımlarını temmuz ayından itibaren atmaya başlaması beklenen Motorola’nın 11 Temmuz’da gerçekleştireceği etkinlikte karşımıza çıkaracağı bir diğer telefon ise Droid Maxx olabilir. Mobil dünyasının ünlü sızıntı kaynağı Evleaks telefonun görselini ortaya çıkarırken, cihazın Droid Ultra Maxx olarak da adlandırılacağı ifade ediliyor.

Teknik özellikler noktasında herhangi bir detay aktarılmış değil. Telefonda dikkat çeken bir ayrıntı ise ses ve güç tuşlarının fazlasıyla fark ediliyor olmasıdır. Bunun yanı sıra telefonun 5-inçlik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Ön bölümde yer alan tuşların kapasif olması bekleniyor ancak bir ihtimal ekrana konumlandırılan yazılım tuşları da olabilir. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek etkinliğe kadar gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

Yorumlar
Misafir
Almazsan alma çokta umurumuzdaydı alıp almayacağın!
Cevapla
Misafir
benim ağzım bir sefer motoroladan yandı bidaha almam
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.