Mobil

Motorola Droid Razr HD resmen tanıtıldı!

Motorola yeni telefonlarını tanıttı!


Google ile Motorola 2009 yılında bir araya gelmişti. 3 yıl sonra Droid cihazlar Android işletim sistemleriyle bir çok insan tarafından büyük ilgi gördü. Droid ilk başlarda 12,000 uygulamayla yola çıkmıştı. Şimdi ise kullanıcılarına 600,000 uygulama sunuyor.

Motorola yeni cihazı Droid Razr HD'yi duyurdu. 4.7 inç ekran, %78 daha fazla piksel çözünürlüğüyle RAZR yepyeni bir versiyonuyla geliyor. Yeni RAZR'ın ekranı iPhone 4S'ten %85 daha renkli ve canlı görüntü sağlıyor.

Tanıtım esnasından YouTube'dan HD bir video açılarak izletiliyor. Ayrıca  Chrome tarayıcısının demo versiyonu test ediliyor. Motorola'nın yeni telefonu çift çekirdekli işlemci ile geliyor. Chrome iPhone 4S'in Safari tarayıcısından %40 daha hızlı çalışıyor. Ara yüzünde Atrix HD'yi görüyoruz.

Bu kullanıcı ara yüzü Jelly Bean'den çok TouchWiz ya da Sense'i andırıyor. Razr'ın 2500 mAh bataryası bulunuyor ve 16 saat aktif konuşma süresi sunuyor. Razr Maxx'ın 3300 mAh bataryasından sonra biraz beklentilerimizin altında kalıyor fakat yine de çok iyi bir batarya süresine sahip.

Droid RAZR HD Android 4.0 ile geliyor ve bu yılın 4.çeyreğinde marketlerdeki yerini alması bekleniyor. Jelly Bean güncelleştirmesinin de yakında geleceği belirtiliyor. 16 saat konuşma süresi rakiplerinin (Galaxy S 3 ve HTC One X) neredeyse iki katı. Ayrıca Droid RAZR HD'nin fiyatı konusunda da hiç bir ipucu verilmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.