Mobil

Motorola Edge 30 serisinin 3 modelinin de tasarımları sızdırıldı

Motorola için 2022 yılı son derece hareketli geçiyor. Bugüne kadar tanıttığı pek çok giriş, orta ve üst seviye akıllı telefon modelleriyle adından fazlasıyla bahsettiren Çin merkezli teknoloji devi, bugün ise Motorola Edge 30 serisine 3 yeni akıllı telefon modeli daha ekleyecek.

Motorola Edge 30 serisinin 3 modelinin de tasarımları sızdırıldı

Ancak ünlü duyumcu Evan Blass, tanıtımına saatler kalan bu 3 telefonun tasarımlarını son kez paylaşarak dikkatlerin bir kez daha Motorola’nın üzerinde toplanmasını sağladı.

Motorola Edge 30 serisinin 3 modelinin de tasarımları sızdırıldı - Resim : 1

Son sızıntılara göre Motorola Edge 30 Ultra modeli gücünü Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden alacak. Arka yüzeyindeki 200MP’lik ana kamerasıyla dikkat çeken Motorola Edge 30 Ultra modeli aynı zamanda 4.610mAh’lık batarya ve 144Hz ekran yenileme hızına sahip Full HD+ panele sahip.

Motorola Edge 30 serisinin 3 modelinin de tasarımları sızdırıldı

Motorola Edge 30 serisinin 3 modelinin de tasarımları sızdırıldı - Resim : 2

Etkinlikte tanıtılması beklenen bir diğer model olan Motorola Edge 30 Fusion’a baktığımız zaman, bu telefonun gücünü Snapdragon 888+ yonga setinden aldığını ve işlemcisini 12GB’lık RAM ile desteklediğini görüyoruz. Arka kamera kurulumuyla Ultra modelinin benzeri bir tasarıma sahip olan Fusion’da yine karşımıza 3’lü kamera yapısıyla çıkacak.

Motorola Edge 30 serisinin 3 modelinin de tasarımları sızdırıldı - Resim : 3

Yeni tanıtılacak serideki son isimse Motorola Edge 30 Neo olacak. Karşımıza 6,28 inç büyüklüğündeki OLED ekranıyla çıkacak olan bu telefon gücünü ise Snapdragon 695 yonga setinden alacak. Motorola Edge 30 Neo modeli de tıpkı diğer üç cihaz gibi kutudan Android 12 işletim sistemi tabanlı arayüzlerle çıkacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.