Mobil

Motorola Moto 360 plastik malzemeden oluşabilir

Akıllı saatin ayrıca kalın bir yapıda olacağı gelen haberler arasında.


Google’ın Geliştiriciler konferansında resmen duyurduğu Moto 360 akıllı saat henüz piyasaya sunulması. LG G Watch ve Gear Live modellerinde olduğu gibi Android Wear işletim sistemiyle çalışan Moto 360 yuvarlak tasarımıyla diğer akıllı saatlerden ayrılıyor.

Akıllı saatin teknik detayları tam anlamıyla açıklanmasa da tasarım ve kullanılan malzeme şu ana dek kullanıcıların dilinden düşmedi. Yayınlanan tanıtım videoları ve basın görüntülerinden anlaşıldığı kadarıyla Moto 360’da metal malzemenin kullanılacağı tahmin ediliyordu, oysa Çin kaynaklı yeni haberler Moto 360’ın plastik kasaya sahip olacağı bilgisini veriyor.

1406889663_moto-360.jpg

Moto 360 sadece plastik kasasıyla değil kalınlığıyla da kullanıcıların hedefinde olabilir. Yine aynı kaynaktan aktarılan bilgiye göre Moto 360 13.5mm kalınlıkta olacak. LG G Watch ve Gear Live’ın 8.9mm ve 9.9mm kalınlıkları göz önüne alındığında Moto 360’ın fazlasıyla kalın bir yapıda olacağını söyleyebiliriz.

OLED ekrana sahip olacak Moto 360 ayrıca 48mm çapında olacak. Donanım detayları henüz açıklanmayan Moto 360’ın önümüzdeki günlerde 249 dolar fiyatla raflardaki yerini alması bekleniyor. 

kaynak: gforgames

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.