Mobil

Motorola Moto G (2014) Android M güncellemesini alabilir!

Motorola Moto G(2014): Android 5.1 ve M güncellemesini alacak mı?

Motorola Moto G (2014) Android M güncellemesini alabilir!

Birçok akıllı telefın üreticisinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı Android 5.1 sürümünün hangi üreticilerin kullanıcılarını sevindirecek şimdilik bilinmiyor. Ancak yeni gelen haber yakında  Motorola Moto G kullanıcıları için gerçekleşebilir.

Twitter üzerinde bir kullanıcı ile Motorola arasınoa gerçekleşen konuşmada Motorola :  Moto G (2014) versiyonunun yakında Android 5.1 Lolipop füncellemesinin sunulacağını söyledi. Ama haberin belkide en önemli kısmı ikinci mesajda gibi görünüyor. Söz konusu tweet'te "Google Android M kaynak kodunu serbest bıraktığında bizler güncellemeyi almanız için sabırsızlanıyoruz" deniliyor.

1436188726_img20150706161350.jpg

Moto G (2014) versiyonunun Android M  güncellemesini alacağını kesin söylemek mümkün değil. Çünkü daha öncede olduğu gibi sosyal medya ortamlarında şirket adıyla yapılan yorumlar ya yalanlanıyor yada yanlışlık olduğu gerekçesiyle siliniyor.

Umarız Motorola yakın zamanda Android  5.1 ve M hakkında net bir bilgilendirme mesajı yayınlar ve güncelleştirme hakkındaki kuşkuları giderir.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.