Mobil

Motorola Moto G4 yine sızdırıldı

Motorola Moto G4'ün siyah renginden sonra şimdi de beyaz rengi sızdırıldı.


Motorola Moto G4 olarak bilinen dördüncü nesil Moto G akıllı telefonun sızıntıları devam ediyor. Motoe G4, bu yıl tanıtılacak Motorola'nın Moto X ve Moto E modellerinin yanı sıra, daha geç açıklanacak olan yaklaşan akıllı telefonlarından biri.

Dün telefonun siyah renkli versiyonu sızdırılmıştı. Bugünde beyaz renkli modeli kameralara poz verdi. Moto G4’ün özellikleri ile ilgili çok az bilgi var ama görüntüler sayesinde ekranın altındaki bir parmak izi tarayıcısı, ön kamera ve LED flaşlı bir arka kamera olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda arkasında bir M (oto) logosu var. 

Motorola’nın bu modelin yanısıra Moto G4’den daha büyük Moto G4 Plus'ı çıkaracağı söyleniyor. Motorola Mobility ay içinde herhangi bir yeni cihaz açıkladı olmadığı için, biz Moto G4 ve G4 Plus'ı görmek sürpriz olmaz (ve belki diğer telefonlar) resmen yakın gelecekte meydana ediliyor.

Motorola bu yıl bir akıllı telefon tanıtmadı. Bu yüzden, Moto G4 ve G4 Plus'ı (ve belki diğer telefonlar) yakın bir zamanda görmek sürpriz olmayacaktır.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda beyaz ve siyah renkli Moto G4’leri inceleyebilirsiniz.

1461135492_motorola-moto-g4-in-black-and-white-2.jpg
1461135576_motorola-moto-g4-in-black-and-white.jpg
1461135593_motorola-moto-g4-in-black-and-white-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.