Mobil

Motorola Moto Z için tanıtım görseli yayınlandı

Motorola Moto Z Play ve Motorola Moto Z Style için tanıtım görseli yayınlandı.


Motorola bugün düzenleyeceği bir etkinlik ile Motorola Moto Z Play ve Moto Z Style adlı akıllı telefonlarını tanıtacak. Bu sabah, Lenovo'nun resmi Weibo sayfasından duyurulacak teflonlarla ilgili iki teaser görsel yayınlandı.

Yayınlanan teaser görsellere göre Moto Z varyantları ince metalik yapıya sahip Altın, Gümüş ve Gül Altın renkleriyle sunulacak. Teaser görsellerden biri MotoMod aksesuarları ile Moto Z’ye bağlanmaya izin verecek arka manyetik bağlantı noktası üzerinde duruldu.

Ayrıca bir kamera modülü yer alacak ve bu modül telefonun kamera yeteneklerini arttıracak. Bu modül bir deklanşör ve 10x optik zoom ile donatılmış. Telefonlarda Home tuşuna gömülü parmak izi tarayıcı olacak. Ayrıca  StyleMods denilen renkli arka kapaklar ile telefonlar özelleştirilebilecek.

Diğer tüm detaylar bugün gerçekleşecek tanıtımda ortaya çıkacak. Aşağıda yayılanan teaser görselleri inceleyebilirsiniz.

1465464708_teasers-posted-by-lenovo-for-the-motorola-moto-z-models.jpg1465464723_teasers-posted-by-lenovo-for-the-motorola-moto-z-models-1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.