Mobil

Motorola Photon Q - Ön inceleme

Motorola yelpazesini genişletiyor!


QWERTY klavye telefonları çok fazla göremez olduk ancak hala bu telefona alışmış insanlar bulunuyor. Motorola'dan Android işletim sistemine sahip son teknoloji bir QWERTY klavyeli akıllı telefon geliyor.

Photon Q Android 4.0 işletim sistemine sahip LTE desteği bulunan bir cihaz. Çift çekirdekli 1.5 GHz S4 işlemci, 8 MP arka kamera, NFC, 4.3 'Color Boost' ekran ve HD çözünürlük kalitesine sahiptir. Motorola Photon Q 4G LTE Sprint ile satışa çıkıyor. Önceki Photon 4G modeline tasarım olarak çok benziyor. Ancak Photon 4G'de QWERTY klavye bulunmuyordu.

1343396866_motorola-photon-q-5.jpg

Google'dan büyük bir etkilenme de Motorola'dan geliyor. Motorola bu telefonda bootloader sisteminin kilidini açıyor ve geliştiricilere büyük imkan sağlıyor. Android işletim sistemine benzer ara yüzüyle Motorola'dan beklenmedik bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.

1343396880_motorola-photon-q-2.jpg

Bu umut verici gelişmelerle belki de artık her telefonun ismine '4G LTE' eklememize gerek kalmayacak. Teknoloji dünyasında artık her şey mümkün. Photon Q'nun fiyat ve yayın tarihinin önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.