Mobil

Motorola RAZR V Güney Asya marketleri için satışa çıkıyor!

Motorola RAZR V Hindistan, Endonezya, Singapur ve Tayland gibi Güney Asya ülkelerinde satışa çıkıyor.

Motorola RAZR V Güney Asya marketleri için satışa çıkıyor!

Motorola'dan bir Android telefon daha geliyor. Geçtiğimiz günlerde Google Motorola'yı satın almıştı. Motorola'yı satın alması ile Google Android desteğini güçlendirdi. Motorola RAZR'a göre daha ucuz bir alternatif olacağa benziyor. Zarif bir tasarıma sahip olmasa da 8.35 mm inceliğiyle kullanıcılarını etkileyecek.
1340313091_motorola-razr-v-side.jpg

1.2GHz çift çekirdekli işlemciye ve 4.3 inç HD ekrana sahip. Arka kısmında 8-megapixel kamerası 1080p ve saniyede 30 karelik fotoğraf çekme kapasitesi bulunduruyor.
1340313135_motorola.jpg

Motorolayı gösterişli yapan ColorBoost ekran teknolojisi özelliği onu diğerlerinden ayırıyor. ColorBoost Motorola'ya 3 renk daha ekliyor;Charcoal, Glacier White ve Rebel Pink olarak geçen bu renkler Motorola RAZR V'nin göz kamaştırmasını sağlıyor. Renk temsili çoğaltılmış ve keskinliği geliştirilmiş görüntü özelliklerine sahip bu telefonun diğer bir niteliği ise şarjı azaldığı zamanlarda tasarruf amaçlı görüntü ışığını azaltıyor ve istediğiniz takdirde geceleri e-mail alımını durdurabiliyor.  İşletim sistemi ise Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.