Mobil

Motorola sağlamlığa da önem verecek!

Google tarafından satın alanın Google için 2013 yılı patlama yılı olabilir.

Motorola sağlamlığa da önem verecek!

Google, 2011 yılında 12.5 milyar dolar gibi rekor bir ücret ödeyerek satın aldığı Motorola’nın mobil bölümünde radikal değişimler gerçekleştirmişti. Ar-ge bölümünü güçlendiren Google, üreticiye sunduğu telefonlarla uluslararası arenada henüz istenilen başarıyı yakalamış değil.

Google ve Motorola cephesinde uzun süredir dillendirilen “X Phone” projesinde ise henüz somut detaylar ortaya çıkmış değil. Şirket cephesinde proje kapsamında bir ya da birden fazla ürün hazırlanıyor ancak henüz elle tutulur bir gelişme yaşanmış değil.
1366432229_moto-leak-xphone.jpg

X Phone projesinde danışmanlık görevi üstlenen Guy Kawasaki ve Google İcra Kurulu Başkanı Eric Schmidt zaman zaman telefonlar hakkında ipuçları vermiyor değil. Son olarak Google CEO’su Larry Page, Motorola’nın önümüzdeki dönem kullanıcılarla buluşturacağı telefonların sağlamlık noktasında üst sınıf bir performans sergileyeceği yönünde oldu. Pil ömrü noktasında Razr Maxx ile önemli bir başarı yakalayan şirket, ilerleyen süreçte günlük kullanım açısında oldukça sağlam hatta suya ya da toza dayanıklı modelleri bizlere sunabilir.

Yorumlar
ss
süper olurr
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.