Mobil

Motorola X Phone cephesinden yeni detaylar geldi

Merakla beklenen telefon için yeni iddialar gündeme gelirken, henüz somut bilgiler açıklanmış değil.

Motorola X Phone cephesinden yeni detaylar geldi

Motorola X Phone için en dikkat çeken iddia “özelleştirilebilir” teknik detaylar olmuştu. Bu noktada projenin danışmanlık görevini yürüten Guy Kawasaki de video paylaşımında bulunarak gelişim hakkında ipuçları vermişti.

Özelleştirilebilir donanımın hangi seviyede olacağı henüz net değil ancak PhoneArena kaynaklarına göre telefon 20’den fazla renk seçeneği sunacak. Sunduğu geniş renk yelpazesi ile X Phone her kesimden kullanıcıların dikkatini çekmek isteyecek. Mobil dünyasında özellikle Samsung, amiral gemi modelleri için birçok renk seçeneği hazırlarken; bu derece oldukça zengin bir renk yelpazesi ise ilk defa dillendiriliyor.
1366263083_motorola-x-phone.jpg

Motorola cephesinde yürütülen proje kapsamında Google İcra Kurulu Başkanı Eric Schmidt “Motorola cephesinde 18 aydır sürdürülen çalışmaların meyve vermesine kısa bir süre kaldı. Oluşturulan telefonlar olağanüstü özelliklere sahip olacak” değerlendirmesinde bulundu.

Motorola X Phone cephesinde detaylar gelmeye devam ederken, somut olarak henüz bir gelişme yaşanmış değil. Dileriz mayıs ayında gerçekleşecek Google I/O konferansı bazı ipuçları ya da somut veriler elde ederiz.

Yorumlar
m@p53
hayalimde olanı gerçeklediler. yakında işletim Sistemleride playform bağımsız kişiselleştirilebilir olacak
Cevapla
Bi sonraki telefonum olacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.