Mobil

Motorola'dan Moto Maxx başvurusu

Şirketin Moto Maxx ismi için yaptığı patent başvurusu kafaları karıştırdı.

Motorola'dan Moto Maxx başvurusu

Mobil bölümü Lenovo bünyesinde çalışmalarını sürdüren Motorola’nın bu ay içerisinde Moto X’in devam modelini duyurması bekleniyor. Moto X+1 ismiyle çıkış yapacak akıllı telefon için bazı sızıntılar gerçekleşse de henüz resmi olarak yapılmış bir açıklama bulunmuyor. 

Motorola cephesinde yeni bir amiral gemisi akıllı telefon beklenedursun, şirketin ABD Patent ve Marka Ofisi üzerinden Moto Maxx ismiyle yeni bir marka tescil başvurusu yaptığı ortaya çıktı. Moto Maxx’ın yeni bir telefon mu ya da akıllı telefonlar serisi olacağına ilişkin şimdilik hiçbir detay bilinmiyor.

1407103896_moto-maxx-trademark.jpg

Motorola, Maxx etiketini genellikle uzun pil ömrü sunan akıllı telefonlar için kullandı. Droid Razr Maxx HD ve Droid Maxx pil ömrüyle dikkat çeken akıllı telefonların başında geldiler.

Patent başvurusunun Moto X için de olabileceği de konuşuluyor. Yeni Moto X pil ömrüyle ön plana çıkan bir telefon olabilir. 

kaynak: droid-life

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.